студентський клуб

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська EnglishСТУДЕНТСЬКИЙ КЛУБ

Драматичний гурток студентського клубу ЦНТУ ще досить молодий, стрімко зростаючий, цікавий колектив. Літературні години пам'яті Б. Ахмадуліної, С. Єсеніна, В Шекспіра, які часто проводяться у колективі, дають змогу його учасникам знайомитися з найкращими зразками позапрограмної літератури подаючи потяг до прекрасного й студентам-однокурсникам. А веселі аматорські вистави "За двома зайцями", "Про Федота" та інш., реалізують творчі здібності учасників, розкривають їх артистично драматичні таланти, певний творчий потенціал та студентський задор.

Танцювальний ансамбль "Провокація" - безумовно колектив з багатим творчим стажем. Адже у його мистецькому доробку участь у численних фестивалях: "Софіївські зорі", Всеукраїнському фестивалі "Свято танцю з "Анютою", "Терпсихора", Міжнародному фестивалі "Феєрія танцю", що дає творче зростання, хореографічне натхнення й бажання переможних злетів. Постійний пошук у креативних постановках, костюмах, музичному супроводі та новітня хореографічна лексика - ось справжнє обличчя нашої "Провокації".

Цікава трансформація традиційної форми роботи пострадянської масової культури - вокальний гурток у гурток сольного співу відкрила величезні перспективи у способах та методах роботи цього колективу. Тепер є змога створювати мобільні дуети (у тому числі й міжнародні, зі студентами країн Африки та Близького сходу) , тріо, а також співати у квартетах, ну і виконувати такі бажані сольні проекти. Досвідчений викладач дає досить професійні вокальні навички: учасники колективу працюють над артикуляцією, диханням, звукоутворенням, мають уроки двоголосного та трьохголосного співу, працюють з професійними фонограмами, користуються чудовою університетською звукостудією. Адже саме цей колектив - наша вокальна університетська "Фабрика зірок".

Клуб веселих та найкмітливіших або КВН, як більш відома назва, у нашому університеті також має певну історію. Команда КВН "ФАЕ" - майже легенда, адже вона п'ятиразовий чемпіон міста з КВН, переможець Всеукраїнського фестивалю "Жемчужина у моря", багаторазовий переможець Всеукраїнської студентської ліги КВН та інш., у свій час була знаною та відомою не тільки у Кропивницькому, а й в Україні. Традиції були продовжені не менш потужними командами "Чилійські перці", "Я купаюсь", що дало змогу збірним КВН універу володарювати у чемпіонаті міста майже 10 років. А зараз інтелектуально розвинених, веселих та кмітливих у свої ряди чекають команди-новачки "Відділ кадрів" та "Квадрат Малєвіча" .

ВІА університету - своєрідна Alma mater найвідоміших рокових гуртів міста: "Надзвичайні думки", "Весняний галас", сучасний проект "Внутри звука" - їх коріння у наших студентських ВІА. Вміння розкрити неабияку музичність, змусити зрозуміти й полюбити рок-класику, вміння створити власне ім'я у цій сфері дає величезний творчий поштовх для наших студентів любителів року. А фестивалі "One music", вечори пам'яті легенд року Річі Блекмора, Джона Ленона й інш. реалізує творчий потенціал наших починаючих музикантів.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.