гуртожитки

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська EnglishГУРТОЖИТКИ

Сьогодні Центральноукраїнський національний технічний університет це не тільки навчання, наукова діяльність, але і студентське життя. Як кажуть: "хто не жив у гуртожитку, той не був студентом". Університет має на своєму балансі 4 гуртожитки які розташовані на території університету. Загальна кількість місць для студентів складає 1687. Студенти проживають у кімнатах по два, три чоловіки згідно санітарних норм (6 м2 на 1 студента). Гуртожитки трьох типів: коридорного, блочного на 8 кімнат та секційного на 2 кімнати.

В гуртожитках створені всі умови для того щоб студенти почувалися, як вдома. Кімнати укомплектовані необхідними меблями: ліжками, тумбочками, столом та стільцями. У кожному гуртожитку є комфортні вестибюлі, затишні кухні, санітарно-гігієнічні приміщення та кімната для самопідготовки.

На території студмістечка знаходяться їдальня, спортивні майданчики і студентський дискоклуб. У студмістечку проведено локальну комп'ютерну мережу з можливістю доступу до Інтернету.

При по поселенні у гуртожиток адміністрація університету складає договір зі студентом на право проживання у гуртожитку на період його навчання і видає йому спеціальний ордер, який є єдиною підставою для мешкання на даному жилому місці. В ордері зазначається номер гуртожитку та номер кімнати.

Першочергове отримання місця у гуртожитку надається іногороднім студентам, які відносяться до пільгових категорій (діти-сироти, інваліди, студенти з багатодітних сімей та особи, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи 1 - 2 категорії), іноземним студентам та студентським сім'ям. Всі інші категорії студентів отримують місця у гуртожитках в разі їх наявності, але пріоритети першочерговості надаються студентам із малозабезпечених сімей держбюджетної форми навчання і студентам першого курсу.

Розподіл місць у гуртожитках здійснюється дотримуючись факультетського принципу, відповідно, на закріплені за факультетами поверхи і гуртожитки. Розподіл місць у гуртожитку здійснює дирекція студмістечка. Вона разом із студентською радою гуртожитків та кураторами груп слідкують за порядком у гуртожитках протягом навчального року. На кожному поверсі (блоці) обирається староста, який відповідає за порядок, додержання режиму проживання та стан майна гуртожитку, щоденного дотримання чистоти та тиші.

В кожному гуртожитку діє студентська рада, яка обирається на загальних зборах мешканців гуртожитків терміном на один рік і направляє студентські маси в русло активного життя. Студентські ради створені для залучення широкого активу до участі у виховній, спортивній, культурно-масовій роботі та поліпшення побутових умов проживання студентів у гуртожитках, а також для захисту прав студентів - мешканців гуртожитку. Про свою роботу студради звітують на загальних зборах мешканців гуртожитків.


Гуртожиток № 1
просп. Університетський 8
тел. 39-04-23

Кількість вільних ліжко-місць – 65

Комендант - Кальченко Оксана Георгіївна

Гуртожиток коридорного типу. Кімнати розраховані на двох і трьох чоловік. На кожному поверсі: кухня, санвузол та кімнати гігієни. В цокольному приміщенні розташовані душові кімнати.


Гуртожиток № 2
просп. Університетський 8
тел. 39-04-58

Підготовка до капітального ремонту

Комендант - Тараненко Тетяна Анатоліївна

Гуртожиток коридорного типу. Кімнати розраховані на двох і трьох чоловік. На кожному поверсі: кухня, санвузол та кімнати гігієни. В цокольному приміщенні розташовані душові кімнати. На першому поверсі знаходиться актова зала.


Гуртожиток № 3
просп. Університетський 8
тел. 39-04-22

Кількість вільних ліжко-місць – 251

Завідувач - Слонь Антоніна Миколаївна

Гуртожиток блочного типу на 8 кімнат. Кімнати розраховані на двох і трьох чоловік. На кожному блоці: кухня, санвузол та кімнати гігієни. На першому поверсі знаходяться душові кімнати та актова зала.


Гуртожиток № 4 - 505 місць.
просп. Університетський 8
тел. 39-04-94

Кількість вільних ліжко-місць – 132

Завідувач - Полтарацька Наталія Миколаївна

Гуртожиток секційного типу на 2 кімнати. Кімнати розраховані на двох і трьох чоловік. У кожній секції санвузол та кімната гігієни. Кухня на кожному поверсі, а на першому поверсі знаходяться душові кімнати.


Під час поселення до гуртожитків ЦНТУ звертатися до дирекції студмістечка, яка знаходиться в гуртожитку № 4.

Директор - Мєкотов Валерій Борисович.
тел. 39-05-12

Розмір плати за проживання в гуртожитках ЦНТУ

Порядок поселення в гуртожитки ЦНТУ зображено на схемі.


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.