первинна профспілкова організація студентів центральноукраїнського національного технічного університету

Центральноукраїнський національний
технічний університет

Українська EnglishПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ СТУДЕНТІВ ЦЕНТРАЛЬНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

           Первинна профспілкова організація студентів університету - це громадська організація студентів університету, метою якої є представництво, здійснення та захист учбових, соціально-економічних прав та інтересів своїх членів. Вступ студентів до профспілки провадиться на добровільних засадах, без будь-якого обмеження через національність, расову приналежність, стать, партійність або релігійні переконання.

         Первинна профспілкова організація студентів ЦНТУ діє відповідно до Конституції України, Закону України «Про профспілки, їх права та гарантії діяльності», Закону України «Про об’єднання громадян», Кодексу законів про працю України», та на основі Статуту Профспілки працівників освіти і науки України, згідно законодавства про освіту та інших нормативно-правових актів.

        Вищим органом профспілкової організації студентів ЦНТУ є профспілкова конференція. Безпосереднє керівництво роботою профспілкової організації здійснює  профспілковий комітет, що обирається конференцією на термін до п’яти років або формується на засадах прямого делегування.

       Відповідно до основної мети діяльності, профспілковий комітет забезпечує надання правової та інформаційно-методичної допомоги студентству; систематично проводить навчання профспілкового активу, готує його інформаційно-методичне забезпечення; інформує членів профспілки про свою діяльність у ЗМІ; ініціює здійснення морального та матеріального заохочення студентів, які відзначились вагомими досягненнями у навчанні, науковій, громадській, культурно-масовій, спортивній роботі; надає вищим у порядку підлеглості профспілковим органам інформацію, що стосується діяльності профспілкової організації.

 

ДЛЯ ЧОГО ІСНУЄ ПРОФКОМ :

 

-          Профком на всіх рівнях представляє та захищає  права та інтереси  студентів.

-          Профком контролює поселення студентів у гуртожитки.

-          Без згоди профкому Вас не можуть виселити із гуртожитку.

-          Профком допомагає отримувати усі види матеріальної допомоги та премій.

-          У профкомі Ви дізнаєтесь про свої права та навчитеся їх відстоювати.

-          Завдяки профкому Ви маєте змогу оздоровлюватися у санаторіях, профілакторіях та інших здравницях України.

-          Профком здійснює соціальний захист студентів пільгових категорій.

-          Профком дбає про соціально-правовий захист студентів контрактної форми навчання.

-          Без згоди профкому Вас не можуть відрахувати із університету.

 

Комісії профспілкового комітету

            Для ефективного виконання своїх функцій і організації роботи у всіх напрямках своєї діяльності профспілковий комітет створює постійні та тимчасові комісії

Комісія профспілкового комітету – це функціональний підрозділ профкому, що виконує свої функції згідно з  основними напрямами діяльності профспілкової організації. Комісію очолює голова, який призначається на посаду і звільняється від виконання обов’язків на засіданні профкому.

            Структура первинної профспілкової організації студентів об'єднує 6 профбюро, до складу яких входить  5 комісій профкому:

-          культурно-масова комісія(планує та  проводить культурно масові заходи для студентів)

-         комісія захисту соціальних прав студента (надання матеріальної допомоги та заохочення членів профспілки за активну участь у науковому, культурному та спортивному житті університету; допомога малозабезпеченим студентам та студентам пільгових категорій; підтримка студентських сімей та студентів, які мають дітей);

-         житлово-побутова комісія (взаємодія з адміністрацією університету з питань поселення та проживання у гуртожитках; оформлення житлових субсидій для мешканців гуртожитків; організація побуту у гуртожитках; проведення огляд-конкурсу на кращі студентські кімнати гуртожитків університету; співпраці зі студентськими радами гуртожитків з питань поліпшення санітарних та житлово-побутових умов проживання у гуртожитках);

-         спортивно-масова  комісія (організовує спортивне дозвілля студентів);

-         оздоровчо-туристична комісія (займається оздоровленням студентів);

 

       Профспілка в університеті - це школа життя, яка об'єднує однодумців. Якщо людина пройшла школу профспілкової роботи, вона набуває великого досвіду, який обов'язково стане їй в пригоді на все життя. Такій особистості набагато легше знайти своє місце у суспільстві.

Студенте! Твоє основне завдання - добре вчитися. А для того, щоб відстоювати твої права, працює профком студентів ЦНТУ.

           Звертайтесь до профкому студентів ЦНТУ (ауд.455; ) та профбюро свого факультету.

Наші контакти

Aдреса:
м.Кропивницький, пр. Університетський 8, ауд. 455

Телефони:
+380 522 39 04 65
+380 50 049 53 83

Cайт:
pposcntu.pp.ua

Сторінка у Facebook:
fb.me/studprofkomcntu


«ЦНТУ» в соцмережах:
Приймальна комісія працює щодня, крім суботи та неділі.
Телефони приймальної комісії: (0522) 55-93-13, 39-04-67
Телефон університетської довідкової служби: (0522) 55-92-66
© 2018 «ЦНТУ» Всі права захищено.
Використання матеріалів цього сайту можливе тільки
з посиланням на джерело.