Запрошуємо здобувачів освіти Центральноукраїнського національного технічного університету на День кар'єри!


06 березня 2024
06 березня о 10:00 год. у приміщенні Центральноукраїнського національного технічного університету (аудиторія № 3) відбудеться День кар'єри! Запрошуємо здобувачів освіти завітати на зустріч із фахівцями Кіровоградського обласного центру зайнятості та Управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

День кар'єри чекає на вас!

06 березня о 10:00 год. у приміщенні Центральноукраїнського національного технічного університету (аудиторія № 3) відбудеться День кар'єри!

Запрошуємо здобувачів освіти завітати на зустріч із фахівцями Кіровоградського обласного центру зайнятості та Управління інспекційної діяльності у Кіровоградській області Південно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці.

Під час заходу ви дізнаєтеся:

1. Що пропонує Державна служба зайнятості:  

– підтримку підприємницьких ініціатив (гранти, мікрогранти);

– електронні сервіси (онлайн-анкета «РоботаЄ! Шукаєте роботу? Державна служба зайнятості готова вам допомогти!»);

– Єдиний портал вакансій.

2. Від Державної служби з питань праці отримаєте відповіді на запитання: «Як оформити та розірвати трудові відносини під час воєнного стану?».

Окрім того, запланована робота в мінігрупах за тематиками: «Резюме як основний інструмент пошуку роботи» та «Монетизація талантів».