Новини


21 травня 2024
Зустріч-тренінг з українським економістом Андрієм Новаком у ЦНТУ
15 травня в Центральноукраїнському національному технічному університеті відбулась зустріч-тренінг з відомим українським економістом, громадським діячем та автором книги «Як підняти українську економіку» Андрієм Новаком.
21 травня 2024
Видатні науковці ЦНТУ отримали державні стипендії
Президент України призначив державні стипендії видатним діячам науки. Серед відзначених – науковці Центральноукраїнського національного технічного університету.
18 травня 2024
День Науки 2024
Щиро вітаємо вас із Днем науки!
17 травня 2024
Вишиванку вдягай - Україну прославляй!
У третій четвер травня українці відзначають День вишиванки - свято, яке символізує національну гордість та єдність. Цього року Центральноукраїнський національний технічний університет долучився до ініціативи Української федерації "Спорт заради розвитку" та провів національну руханку у вишиванках "Дякуємо ЗСУ".
17 травня 2024
У Центральноукраїнському національному технічному університеті відзначили День науки
16 травня у Центральноукраїнському національному технічному університеті відзначалося професійне свято - День науки.
17 травня 2024
День кар'єри в ЦНТУ 2024
16 травня в Центральноукраїнському національному технічному університеті відбувся День кар’єри – зустріч здобувачів з провідними роботодавцями регіону.
15 травня 2024
20 років науковій школі з автоматизації процесів збагачення руд чорних металів
На кафедрі автоматизації виробничих процесів Центральноукраїнського національного технічного університету вже другий десяток діє наукова школа з автоматизації процесів збагачення руд чорних металів. Так, за період існування наукової школи опубліковано понад 300 наукових праць, серед яких підручники і монографії. У 2024 році була опублікована монографія «Удосконалення рудного живлення кульових млинів щодо ліквідації збурюючих впливів при подрібненні сировини», присвячена 20-ти річчю наукової школи з автоматизації процесів збагачення руд чорних металів.
14 травня 2024
Кафедра кібербезпеки та програмного забезпечення відкриває новий Data center та оновлену аудиторію
Нещодавно на кафедрі кібербезпеки та програмного забезпечення Центральноукраїнського національного технічного університету сталося дві важливих події, які відзначаються як крок вперед у розвитку матеріальної бази для проведення освітньої та науково-дослідної діяльності: відкриття новітнього Data центру та оновленої навчальної аудиторії, спеціально облаштованої за принципами термінальної архітектури.
12 травня 2024
ЦНТУ та Держпродслужба Кіровоградщини об'єднують зусилля для розвитку науки та освіти
Центральноукраїнський національний технічний університет та Головне управління Держпродслужби в Кіровоградській області об'єднують зусилля для сприяння розвитку вищої освіти та науки.
11 травня 2024
ЦНТУ та ЦДАВО підписали договір про співпрацю
3 травня головний зберігач фондів Центрального державного архіву вищих органів влади та управління України Олег Бабенко та ректор Центральноукраїнського національного технічного університету Володимир Кропівний уклали договір про співпрацю.