Програми та можливості


Повідомляємо про отримання ноти МЗС Румунії (додається) стосовно оголошення гранту для іноземних громадян за навчальною програмою на 2024-2025 навчальний рік.

Згідно правил визначеної програмою процедури, кожен кандидат особисто має подати у період з 16 січня 2024 року по 16 березня 2024 року заяву за єдиною встановленою формою у режимі онлайн.

Кандидати можуть увійти на онлайн-платформу за посиланням:

https://studyinromania.gov.ro через вікно Apply for MFA Scholarships, або безпосередньо за посиланням https://scholarships.studyinromania.gov.ro

Платформа доступна як англійською, так і французькою мовами.

Кожен кандидат має створити особистий кабінет на studyinromania платформі, зазначити запитувану інформацію та завантажити необхідні документи.

Про результати відбору буде оголошено ближче до 15 липня 2024 року.

Кожному кандидату, який подавав заяву, буде надіслано повідомлення на адресу його електронної пошти.

Вказаний грант не стосується навчання за спеціальностями, які належать до сфери загальної медицини, стоматологічної медицини та фармакології.

МЗС Румунії звертає увагу також на те, що заяви кандидатів, подані у будь-який інший спосіб, ніж зазначено вище, не будуть розглядатися.

Оновлювану інформацію стосовно навчальної програми можна знайти на веб-сторінці МЗС Румунії за посиланнями:

https://www.mae.ro/node/1794 (румунською мовою);

https://www.mae.ro/en/node/10251 (англійською мовою);

https://www.mae.ro/fr/node/10253 (французькою мовою).

За інформацією Міністерства закордонних справ України, отриманою листом від 19.01.2024 No 660/14-830-8211 (додається), уряд Румунії оголосив про надання грантів на навчання для іноземних громадян на 2024/2025 навчальний рік.

Термін подання заявок триває з 16 січня по 16 березня 2024 р.

Згідно з вимогами румунської сторони кандидат особисто має подати заяву та документи в режимі онлайн за покликанням: https://studyinromania.gov.ro через вікно Apply for MFA Scholarships, або безпосередньо за покликанням

https://scholarships.studyinromania.gov.ro.

Просимо поширити зазначену інформацію серед заінтересованих осіб.

Водночас звертаємо увагу на те, що відповідно до пункту 2б Правил перетинання державного кордону громадянами України, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.1995 No 57, виїзд з України чоловіків віком 18-60 років - здобувачів фахової передвищої та вищої освіти, — асистентів-стажистів, аспірантів та докторантів, які навчаються за денною або дуальною формами здобуття освіти, під час дії воєнного стану обмежено.

 

 

Fulbright Graduate Student Program

Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів, випускники ЗВО.
Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни

Термін подання документів – 16 травня щороку.

Умови гранту:
- оплата навчання в університеті;
- щомісячна стипендія;
- медичне страхування;
- квиток в обидва боки.

Деталі за посиланням: Програма iменi Фулбрайта в Українi Представництво Інституту Міжнародної Освіти

Подати заявку: ЗАПОВНИТИ АНКЕТУ


 

Стипендії на навчання англійською мовою в Чехії

Cumorah Academy - академія, в якій можна добряче підтягнути свою англійську, та попрактикувати її. Тут же є декілька програм: бізнес, англійська та індивідуальна програма. Щотижня приїжають ментори/підприємці з різних країн, та діляться досвідом. Вчителі - з Америки, Канади, Британії.

Для кого?

- ваш рівень англійської B1 та вище.
- вам від 18 до 33 років.
- ви можете виїхати з України (академія не є університетом).
- ви можете 3 місяці навчатись офлайн у Чехії (є програми, які передбачають фокус на ваше основне навчання та роботу).

Тривалість:
Весняний семестр: 19.04 по 11.07
Осінній семестр: 13.09 по 08.12
Можеш подавати заявку як на весну, так і осінь

До 100% покриття навчання, повна вартість якого складає €4,980. Академія забезпечує проживання, харчування, екскурсії, активності та проїзд(за потребою учасників).

Докладніше: https://www.cumorahacademy.org/enroll/


 

Конкурс заявок: дві стипендії URIS (Ukrainian Research in Switzerland) в Базельському університеті

Міжнародна програма стипендій відкрита для постдокторантів і старших науковців у галузі гуманітарних наук, культурології та соціальних наук, чиї дослідження можуть зробити значний внесок у краще розуміння історії, суспільства, політики та культури України.

Стипендія URIS дає змогу одержувачу провести шість місяців дослідження в Базельському університеті (серпень 2023–січень 2024 та лютий 2024–липень 2024).

Ініціатива шукає міжнародно визнаних дослідників, які готові брати участь у мережі швейцарсько-українських досліджень і запропонувати курс, пов’язаний з Україною, в Базельському університеті під час їхнього перебування у Швейцарії. Основний робочий фокус URIS в осінньому семестрі 2022 року та весняному семестрі 2023 року буде зосереджено на «Україна та Європа в перехідний період».


 

Стипендійна програма GFPS для українських студентів


 

Інформаційний день COST - Україна

28 жовтня 2022 року в межах Першої міжнародної конференції «Відкрита наука та інновації в Україні 2022» буде проведено спеціальну сесію Інформаційний день COST - Україна bit.ly/3MFQGOD.

Мета заходу – поінформувати українських дослідників та інноваторів про роль COST у сприянні та поширенні наукової досконалості.

Початок об 11:00 за київським часом.

Захід відбуватиметься онлайн. Для реєстрації відкрита форма bit.ly/3gf6tYG.

Докладніше: bit.ly/3EXOwbg


 

Global Democracy Ambassador Scholarship for Ukrainian Scholars


 

Invisible University for Ukraine


 

Polonez Bis - Postdoctoral Fellowships in Poland