Студенту


До уваги студентів!

Служба безпеки України спільно з Національною поліцією продовжує загальнонаціональну інформаційну кампанію «Спали» ФСБшника». Вона спрямована на протидію вербуванню молоді російськими спецслужбами та запобіганню підпалам, терактам і диверсіям.

Адже такі злочини як підпали майна ЗСУ, держустанов чи їхнє мінування класифікуються Кримінальним кодексом України як тероризм або диверсія. І за них передбачена сувора кримінальна відповідальність навіть для неповнолітніх.

Однією зі складових інформаційної кампанії є соціальний відеоролик «Спали» ФСБшника», підготований СБУ спільно з відомим українським кінорежисером Любомиром Левицьким. Відео інформує громадян, і зокрема молодь, про невідворотність покарання за подібні злочини. Адже російські спецслужби активно «полюють» саме на неповнолітніх в інтернеті, пропонуючи злочинні «підробітки».

Протягом 2024 року СБУ та Нацполіція затримали понад 450 осіб, які за дорученням російських кураторів займалися підпалами в Україні. Фактично українські правоохоронці знаходять усіх виконавців злочинів. І замість «легких грошей» фігуранти отримують підозру від СБУ і перспективу тюремного ув’язнення.

На відео показана історія двох неповнолітніх – хлопця й дівчини, які погодилися на пропозицію кураторів із російського ФСБ вчинити злочин, але були затримані українською спецслужбою.

Використовуючи ключовий меседж – «Не пали своїх! «Спали» ворога!», СБУ закликає молодь повідомляти про будь-які спроби вербувань у спеціальний чат-бот «Спали» ФСБшника» t.me/spaly_fsb_bot.

Для цього достатньо вказати деталі пропозицій від ворога, а також номер телефону чи нікнейм особи, яка схиляла до злочину. Передана інформація є конфіденційною, вона ретельно перевіряється співробітниками Служби безпеки. Отримані дані допоможуть СБУ ще ефективніше протидіяти розвідувально-підривній діяльності російських спецслужб.

 

Станом на сьогодні до чат-боту «Спали» ФСБшника», який запрацював у середині грудня 2024 року, вже надійшло понад 1300 повідомлень. Усі вони стосувалися спроб представників спецслужб рф залучити українців до вчинення різного роду злочинів, мета яких – дестабілізувати ситуацію в нашій державі та знизити її обороноздатність.


 

Новини

Прохання взяти участь у добровільному донорстві крові, яка в подальшому буде використовуватись для надання медичної допомоги населенню міста і області та для задоволення потреб сил оборони постраждалим в прифронтових зонах.


 

Грант для студентів: "Ментальне здоров’я молоді в сучасних умовах: підтримка і самодопомога"

Компанія CoffeeOK запрошує студентів українських навчальних закладів долучитися до грантової програми, спрямованої на дослідження проблем ментального здоров’я молоді. Цей грант надає можливість студентам глибше дослідити тему психічного здоров’я та вплив сучасних умов на молодь.

Що пропонує грант?

  • Грошовий приз у розмірі 20 000 гривень для реалізації освітніх або особистих проектів.
  • Сертифікат про участь і перемогу, який стане цінним додатком до професійного портфоліо.

Хто може взяти участь? Студенти українських навчальних закладів, незалежно від спеціальності, які є громадянами України.

Терміни конкурсу:

  • Прийом робіт: з 8.11.2024 до 8.03.2025.
  • Оголошення переможця: 5.04.2025.

Для отримання додаткової інформації, умов участі та новин гранту відвідайте офіційну сторінку: https://coffeeok.com.ua/ua/scholarship.

Чому це важливо? Ментальне здоров’я є важливим аспектом життя кожного студента, а також ключовим чинником успіху у навчанні та житті. Ми вважаємо, що участь у цьому гранті допоможе студентам розвинути навички самопідтримки та психологічної стійкості, що дозволить їм краще адаптуватися до сучасних умов.


 


 


 

Стипендіальна програма для студентів від компанії «Алсер»!

Компанія «Алсер» – український виробник штор та жалюзі. Як соціально відповідальний бізнес, компанія вирішила підтримати студентів, які свідомо обрали навчатися в Україні. Тому ними запущено стипендіальну програму, в рамках якої студенти можуть представити свої есе, творчі або дослідницькі роботи. Деталі щодо проєкту: https://alser.ua/scholarship


 


 


 


 


 

В Україні є давній звичай – у пам’ять про померлу людину запалюють свічку. Цього року 23 листопада о 16-й годині Україна схилить голови у загальнонаціональній хвилині мовчання.


 


 

Як змінилося наше суспільство? Який шлях воно подолало і які прагнення має зараз? Переглядайте добірку курсів на Освітній онлайн-платформі @Зрозуміло! і шукайте там відповіді на ці запитання. А також дізнавайтеся більше про нашу власну історію!


 


 


 


 

Рекомендуємо до перегляду документально-просвітницький фільм «Як українці українською заговорили»

https://youtu.be/2TqtNB5XSUM?si=A9KV4v7snCHILcUX