Новини 

Відбувся науково-практичний семінар-тренінг «Інформаційно-психологічна безпека особистості: загрози та методи розпізнавання і протидії»

20 березня 2024 року на базі кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення та за підтримки психологічної служби ЦНТУ відбувся науково-практичний семінар-тренінг «Інформаційно-психологічна безпека особистості: загрози та методи розпізнавання і протидії».

Семінар-тренінг відвідало близько 20 учасників – студентів університету.

Організатор події Мелешко Єлизавета Владиславівна, доктор технічних наук, професор, доцент кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення розповіла про види інформаційно-психологічних впливів, ознаки конструктивних та деструктивних впливів, методи розпізнавання психологічних маніпуляцій та методи протидії їм. А також провела тренінгові вправи для закріплення розглянутого матеріалу і здобуття учасниками практичних навичок для забезпечення власної інформаційно-психологічної безпеки.

Розбирались, що таке газлайтинг. Як його розпізнати та як діяти. 

Дякуємо Єлизаветі Владиславівні за цікаве проведення. Подарунки та печиво були приємним доповненням до заходу.


 

Майстер-клас з нейрографіки

19.03.2024 Психологічна служба ЦНТУ спільно зі студентською радою та профкомом ЦНТУ провели майстер-клас з нейрографіки для всіх бажаючих. Наша зустріч проходила в світлому затишному приміщенні читальної зали університету. На цьому заході студенти та викладачі могли ознайомитись з одним із дієвих інструментів арт-терапії - нейрографікою.