Команда ЦНТУ долучилась до Програми професійного розвитку академічних менеджерів від British Council та МОН


29 квітня 2025
У квітні команда викладачів Центральноукраїнського національного технічного університету розпочала участь у масштабній Програмі професійного розвитку академічних менеджерів — ініціативі, яка вже сьогодні формує нову управлінську еліту української вищої освіти.

До складу команди ЦНТУ увійшли: проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків Андрій Тихий, відповідальна за міжнародне співробітництво університету Ілона Андрощук, керівник Центру виховної роботи Микола Пашинський, декан факультету будівництва, транспорту та енергетики Олег Бевз, декан механіко-технологічного факультету Віталій Мажара, декан агротехнічного факультету Сергій Лещенко.

Програма, яку реалізує British Council спільно з Міністерством освіти і науки України та Світовим банком у межах проєкту «Удосконалення вищої освіти в Україні заради результатів», покликана підвищити інституційну спроможність університетів. Головна мета — підготувати управлінців, здатних ефективно реагувати на виклики освітньої трансформації, упроваджувати стратегічне планування, керувати змінами та налагоджувати міжнародну взаємодію.

Навчання передбачає проходження чотирьох змістовних модулів: про роль університету в умовах суспільних трансформацій, стратегування, управління персоналом і ресурсами.

Позаду — лише перший модуль, але вже зараз зрозуміло: це не просто навчання. Це платформа, де народжуються ідеї, перевіряються управлінські підходи, дискутуються рішення, обмінюються досвідом найкращі з найкращих.

Для учасників з ЦНТУ це можливість не лише зростання, а й внеску у розвиток нашого університету як сучасного й конкурентоспроможного закладу освіти.