Здобувачі ЦНТУ долучились до плетіння маскувальних сіток
27 листопада 2025
У ЦНТУ завершився волонтерський тиждень, ініційований студентською радою університету. Протягом кількох днів студенти різних факультетів об’єднувалися навколо спільної мети — допомогти українським захисникам, долучившись до плетіння маскувальних сіток.
Упродовж тижня студенти приходили після пар і у вільний час, збирали матеріали та допомагали у створенні сіток, які будуть передані військовим. У підсумку спільна робота перетворилася на важливий внесок у підтримку військових, а атмосфера взаємодопомоги стала потужним прикладом єдності університетської спільноти.
Подібні заходи вкотре підтверджують, що волонтерство — невід’ємна частина життя ЦНТУ, а небайдужість здобувачів має реальні результати для тих, хто тримає оборону.
Дякуємо всім, хто долучився. Разом ми сильніші.






