Студрада готує нові проекти


07 жовтня 2022
Сьогодні представники адміністрації ЦНТУ на чолі із ректором університету, професором Володимиром Кропівним провели робочу зустріч із керівниками студентського самоврядування нашого навчального закладу. Теми зібрання: познайомитись із новообраними головам студентських рад ЦНТУ, ознайомити студентів із напрямками роботи, до яких вони можуть долучитись та запропонувати їм підтримку ректорату.

Сьогодні представники адміністрації Центральноукраїнського національного технічного університету на чолі із ректором, професором Володимиром Кропівним провели робочу зустріч із керівниками студентського самоврядування нашого навчального закладу. Теми зібрання: познайомитись із новообраними головам студентських рад ЦНТУ, ознайомити студентів із напрямками роботи, до яких вони можуть долучитись та запропонувати їм підтримку ректорату.

Як повідомлялось на сайті ЦНТУ минулої п’ятниці, в університеті пройшли вибори голови Студради та студентських рад трьох факультетів. У виборах голови Студради ЦНТУ переміг студент І курсу агротехнічного факультету Дмитро Скерлет; вибори голови студради механіко-технологічного факультету виграла Анна Мельник; голови студради агротехнічного факультету – Костянтин Колесник; вибори голови студради економічного факультету – Валерія Євладенко. Відповідно, цих студентів, а також голову студпрофкому Євгена Шаповала та голову студради факультету будівництва та транспорту Діану Щербину й запросили на зустріч з представниками керівництва ЦНТУ.

У нараді взяли участь: ректор ЦНТУ, професор Володимир Кропівний; проректор з наукової роботи ЦНТУ, професор Олександр Левченко; проректор з науково-педагогічної роботи, професор Андрій Кириченко; керівник Центру виховної роботи, доцент Олег Бевз; заступник головного бухгалтера ЦНТУ Ірина Громко; керівник Центру довузівської підготовки, доцент Андрій Тихий, SMM спеціаліст Центру довузівської підготовки Анна Доренська.

«Ректорат розглядає студентське самоврядування як помічників, як людей, без яких університет не зможе нормально працювати, – зазначив ректор ЦНТУ Володимир Кропівний. – Ми завжди відкриті для спілкування зі студентським самоврядуванням. Я б дуже не хотів, щоб у взаємовідносинах зі Студрадою чи Студпрофкомом залишались якісь невирішені питання. Якщо вам буде потрібна якась порада, якщо буде потрібна якась допомога – не бійтеся звертатися чи до деканату, чи до Центру виховної роботи, чи до ректорату. Ми завжди вислухаємо, порадимось із вами та приймемо конкретне рішення. Якщо виникають питання до ректора – я буду готовий вас прийняти».

Проректор з наукової роботи ЦНТУ, професор Олександр Левченко запропонував членам студентських рад брати активну участь в акредитаційних процесах, студентській науковій діяльності та міжнародних проектах.

Проректор з науково-педагогічної роботи, професор Андрій Кириченко нагадав головам студентських рад про необхідність обрання на кожному факультеті студентського представника з якості освіти, які б долучались до розробки освітніх програм, опитувань з якості освіти тощо.

Заступник головного бухгалтера ЦНТУ Ірина Громко розповіла представникам студрад про фінансову основу студентського самоврядування. Як відомо, діяльність студентського самоврядування фінансується на рівні 0,5% від надходжень за основною діяльністю університету. Кошторис студентського самоврядування формується раз на рік. Ірина Громко запропонувала новообраним головам студентських рад вивчити кошторис на 2022 рік та надати свої пропозиції щодо можливих придбань тих чи інших речей для Студради.

В свою чергу студенти поділилися з представниками адміністрації своїми планами на ремонт та переоснащення приміщення колишньої читальної зали періодичних видань бібліотеки, яке планується виділити для заходів студентського самоврядування.

«Оновлена Студрада вже працює, – говорить новобраний голова Студради ЦНТУ Дмитро Скерлет. – Ми змінили формат засідань студентських рад. Зараз кожен факультет готує свої пропозиції, потім ми складемо плани на місяць, плани на півроку. Будуть великі плани, будуть трохи менші плани. І коли ми підготуємо всі питання, ми звертатимемось до вас за допомогою та сприянням».

«Ще трошки часу, й Студрада покаже і себе, і свої проекти», – запевняє Дмитро.

На завершення зустрічі ректор Володимир Кропівний та голова Студради ЦНТУ Дмитро Скерлет підписали угоду між адміністрацією ЦНТУ та Студентською радою щодо забезпечення належних умов діяльності органів студентського самоврядування в Центральноукраїнському національному технічному університеті.

«У будь якому випадку ректорат зацікавлений у тому, щоб студентські ради користувались серед студентів авторитетом, – зазначає Володимир Кропівний. – Плануйте участь представників студентського самоврядування ЦНТУ у всеукраїнських заходах, спілкуйтеся із студентськими радами інших навчальних закладів нашого міста. Я би хотів, щоб ви побачили: ректорат максимально налаштований допомогти вам стати авторитетним та дієвим управлінським органом студентського самоврядування».

Більше фото на сторінці ЦНТУ в мережі Facebook.

Підготував Олександр Виноградов