День Збройний Сил України. День Гордості та Звитяги України


06 грудня 2022
Сьогодні – головне свято воюючої країни. Ми схиляємо голову на знак скорботи за загиблими воїнами-героями. Ми приклоняємо коліно на знак пошани перед військовослужбовцями та ветеранами Збройних Сил України, перед захисниками Батьківщини, які боронять рідну землю від агресора-терориста на землі, у повітрі та на морі. ЦНТУ вітає усіх військовослужбовців із Днем Збройних Сил України!

Сьогодні – головне свято воюючої країни. Ми схиляємо голову на знак скорботи за загиблими воїнами-героями. Ми приклоняємо коліно на знак пошани перед військовослужбовцями та ветеранами Збройних Сил України, перед захисниками Батьківщини, які боронять рідну землю від агресора-терориста на землі, у повітрі та на морі. Центральноукраїнський національний технічний університет вітає своїх студентів-військовослужбовців, а також усіх військових із Днем Збройних Сил України!

Пройшовши складний шлях становлення, Збройні Сили України стали головною Силою та Надією України. Соціологи засвідчують неперевершений 100% рівень довіри суспільства до ЗСУ. Цю довіру воїни Збройних Сил України вибороли своєю мужністю, відвагою, розумом, міцністю, самопожертвою.

Сьогодні Збройні Сили України – це Збройна Міць України, Озброєна Незламність України, Озброєні Лють та Помста України.

Ви бороните землі пращурів.

Ви бережете життя десятків мільйонів.

Ви пакуєте у чорні мішки десятки тисяч непроханих «гостей».

Ви – надія та опора майбутнього України.

Держава створила чимало програм підтримки військовослужбовців, які мають бажання здобути вищу освіту, й Центральноукраїнський національний технічний університет пишається тим, що у нашому університеті навчались й зараз навчаються сотні військовослужбовців та ветеранів Збройних Сил України. Ми завжди готові підтримати бажання військових вчитися й допомагаємо військовослужбовцям усім, чим можемо.

Дякуємо вам за службу! Дякуємо на нашу можливість працювати й навчати студентів! Нехай Бог та Провидіння оберігають ваші життя! Бажаємо вам сил, витримки й якомога скорішої Перемоги у війні!

З повагою, ректорат та профком ЦНТУ

Ілюстрація – Міністерство оборони України