Разом посилюватимемо зв’язок між теорією та практикою


01 березня 2023
Головне управління Державної податкової служби у Кіровоградській області та ЦНТУ 28 лютого 2022 року підписали договір про співробітництво. Також учора під час візиту до нашого навчального закладу очільник регіонального управління ДПС Сергій Лондар розповів виклада

Головне управління Державної податкової служби у Кіровоградській області та Центральноукраїнський національний технічний університет 28 лютого 2022 року підписали договір про співробітництво. Також учора під час візиту до нашого навчального закладу очільник регіонального управління ДПС Сергій Лондар розповів викладачами та студентами економічного факультету про умови, вимоги, можливості та перспективи роботи в Державній податковій службі.

Одна ключових причин зацікавленості обласного управління ДПС у співпраці з ЦНТУ - залучення студентів старших курсів до стажувань в органах Державної податкової служби та запрошення випускників до роботи в органах ДПС.

"Ми стикнулись із тим, що Державній податковій службі не вистачає молодих спеціалістів, - розповідає в.о. начальника Головного управління ДПС у Кіровоградській області, кандидат економічних наук Олексій Лондар. Ми хочемо побачити в наших рядах талановиту молодь, але ми розуміємо, що підготовка молодих кадрів - це питання не одного дня. Це тривалий процес, де наша служба також повинна брати участь у вихованні фахівців.

Така співпраця вигідна всім. Державна податкова служба отримує підсилення. Університет отримує базу практики для студентів, а, повірте, сьогодні складно знайти місце, яке надасть більше практичних знань, ніж ДПС. І третє: найкращі спеціалісти, які пройдуть стажування і працюватимуть у нас, завжди будуть затребувані на ринку праці. Гарний фахівець із двох-трьохрічним досвідом роботи в ДПС має знання та навички, які дозволяють претендувати на посаду фінансового директора підприємства."

Чому Кіровоградське регіональне управління Державної податкової служби налаштоване розширювати співробітництво з ЦНТУ - зрозуміло: наш університет має значний багаторічний досвід підготовки спеціалістів економічної галузі (у тому числі, для податкових органів Кіровоградщини) й наразі забезпечує навчання економістів за усіма рівнями підготовки: від бакалаврів до докторів наук.

"ЦНТУ - фундаментальний університет вашого регіону з відповідним кадровим потенціалом, тому нам потрібно співпрацювати, - вважає Олексій Лондар. - Сьогодні головна задача як нашого органу, так і вашого університету - скоротити відстань між практикою і теорією. Вся західна освіта побудована на принципах поглиблення зв'язків між практикою і теорією. Це ключові вимоги сьогодення".

За словами ректора Центральноукраїнського національного технічного університету Володимира Кропівного, новий договір між ЦНТУ та Головним управлінням Державної податкової служби у Кіровоградській області також передбачає (окрім стажування та організації практики для здобувачів освіти) участь у спільних наукових дослідженнях; роботу зі створення освітніх програм, що відповідають сучасним вимогам; підвищення кваліфікації працівників Державної податкової служби на базі ЦНТУ та інше.

Під час візиту до університету в.о. начальника Головного управління ДПС у Кіровоградській області Олексій Лондар оглянув аудиторії, де навчаються здобувачі освіти, та поспілкувався зі студентами й викладачами економічного факультету ЦНТУ.

Про специфіку роботи в органах ДПС Олексій Лондар розповів на власному прикладі та на прикладі молодих співробітників Головного управління ДПС у Кіровоградській області.

На думку гостя, Державна податкова служба - ідеальна робота для початку кар'єри молодого спеціаліста. На питання студентів про вимоги до претендентів на роботу в ДПС Олексій Лондар відповів просто: "Бажання, бажання і ще раз бажання".

"Навички важливі, але ще більш важливо - ваше бажання розвиватися," - говорить очільник Кіровоградського регіонального управління ДПС. "Ви повинні мати основу: базові знання, навколо яких зможете зростати; ви повинні мати аналітичний склад мислення і ви маєте розуміти, що робота вимагатиме від вас багато часу і зусиль.

Зміни в податковому світі відбуваються настільки часто, що навчатися та вдосконалюватися потрібно постійно. Саме тому робота в Державній податковій службі - запорука вашого постійного підвищення професійного рівня.

Маючи для початку елементарні знання економіки і величезне бажання навчитися новому, ви отримаєте чудовий шанс зробити кар'єру".

Подавати запит на працевлаштування можна через сайт Кіровоградського регіонального управління Державної податкової служби або звернутися за консультацією до Центру кар'єри ЦНТУ(кабінет 410). До речі, Олексій Лондар обіцяв особисто проводити співбесіди з кожним претендентом на роботу в регіональних структурах ДПС.

Підготував Олександр Виноградов