Всеукраїнське опитування здобувачів освіти: ваш стан під час війни


20 березня 2023
Студентів Центральноукраїнського національного технічного університету запрошують взяти участь у всеукраїнському дослідженні психоемоційного стану здобувачів вищої освіти, ініційованого Асоціацією психологів вищої освіти України. Для цього студентам пропонується відповісти на питання Асоціації, наведені в електронній форми

Студентів Центральноукраїнського національного технічного університету запрошують взяти участь у всеукраїнському дослідженні психоемоційного стану здобувачів вищої освіти, ініційованого Асоціацією психологів вищої освіти України. Для цього студентам пропонується відповісти на питання Асоціації, наведені в електронній форми нижче.

Як повідомлялось раніше, в ЦНТУ працює служба психолога, яка допомагає студентам краще адаптуватися до навчання та життя; уникати можливих конфліктних ситуацій або вийти з конфліктних ситуацій в колективі чи особистому житті. Психолог ЦНТУ Світлана Володимирівна Бойко є членом Асоціації психологів вищої освіти України.

Відповідно, опитування «Особливості психічного здоров’я студентів ЗВО» проводиться у співпраці служби психолога ЦНТУ та Асоціації психологів вищої школи України. Взяти участь у опитуванні потрібно до 31 березня.

Онлайн анкета знаходиться за посиланням https://redcap.au.dk/surveys/?s=YNTM8CNWAMC98AJX

Увага: дослідження проводиться на платформі RedCap, що дозволяє забезпечити конфіденційність отриманих даних згідно європейських стандартів. Дослідження анонімне, результати його будуть оприлюднені виключно в узагальненій формі!