Запрошуємо на «День науки» і «День відкритих дверей»


13 квітня 2023
Два заходи заплановано в Центральноукраїнському національному технічному університеті на четвер, 20-те квітня: традиційний університетський «День науки» та зустріч із абітурієнтами – «День відкритих дверей».

Два заходи заплановано в Центральноукраїнському національному технічному університеті на четвер, 20-те квітня: традиційний університетський «День науки» та зустріч із абітурієнтами – «День відкритих дверей».

На «День відкритих дверей» ЦНТУ запрошує учнів шкіл, професійно-технічних освітніх закладів, студентів коледжів і технікумів, їх батьків, а також мешканців та гостей міста, хто планує влітку 2023 року вступати до закладів вищої освіти.

Для гостей «Дня відкритих дверей» в нашому університеті з 10.00 до 16.00 працюватиме виставка наукових розробок і проходитимуть тематичні екскурсії за участі викладачів та науковців Центральноукраїнського національного технічного університету.

Протягом дня гості ЦНТУ матимуть можливість ознайомитися зі спеціальностями та факультетами; дізнатися про особливості цьогорічної вступної кампанії; отримати рекомендації для успішного складання НМТ; поставити свої питання фахівцям приймальної комісії ЦНТУ.

В рамках традиційного університетського «Дня науки» відбудуться LVІІ науково-технічна конференція здобувачів вищої освіти та LІV науково-технічна конференція викладачів, аспірантів та співробітників ЦНТУ. Робота обох конференцій триватиме за тематичними секціями.

Крім цього, в період з 20 по 21 квітня на базі Центральноукраїнського національного технічного університету відбудуться

V Міжнародна науково-практична конференція «Підвищення надійності і ефективності машин, процесів і систем» (кафедра експлуатації та ремонту машин);

VІ Міжнародна науково-практична конференція «Конкурентоспроможна модель інноваційного розвитку економіки України» (кафедра економіки менеджменту та комерційної діяльності);

ІІІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція здобувачів вищої освіти і учнівської молоді «Облік, оподаткування і контроль в управлінні» (кафедра аудиту, обліку та оподаткування);

V Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека та комп’ютерні технології» (кафедра кібербезпеки та програмного забезпечення);

Всеукраїнська науково-практична конференція «Досягнення та перспективи галузі виробництва, переробки і зберігання сільськогосподарської продукції» (кафедра сільськогосподарського машинобудування).