Новий оздоровчий проект для викладачів та співробітників ЦНТУ


19 травня 2023
Вчора, 18 травня в ЦНТУ розпочались заняття з оздоровчого фітнесу для працівників нашого навчального закладу. Фітнес – одна зі складових частин нового університетського оздоровчого проекту «Екологічно PRO тіло, красу та здоров’я», який впроваджують кафедра екології, охорони навколишнього середовища та здорового способу життя, профком викладачів та співробітників і адміністрація ЦНТУ.

Вчора, 18 травня в Центральноукраїнському національному технічному університеті розпочались заняття з оздоровчого фітнесу для працівників нашого навчального закладу. Фітнес – одна зі складових частин нового університетського оздоровчого проекту «Екологічно PRO тіло, красу та здоров’я», який впроваджують кафедра екології, охорони навколишнього середовища та здорового способу життя ЦНТУ, профком викладачів та співробітників і адміністрація ЦНТУ.

Загальна мета проекту «Екологічно PRO тіло, красу та здоров’я» – надання якомога більшій кількості працівників ЦНТУ інформації, необхідної для того, щоб вони (тобто, ми) могли вести здоровий спосіб життя.

А здоровий спосіб життя – це не тільки фізичні вправи, це набагато ширший комплекс заходів: здорове харчування, здорові звички, здорова рухова активність тощо.

«До профкому звернулись співробітниці нашого університету з пропозицією відродити фітнес-студію, яка багато років тому працювала на базі Спортклубу ЦНТУ, – розповідає голова профкому викладачів та співробітників ЦНТУ Дмитро Голуб. – Профком та керівництво університету пішли назустріч побажанням наших колежанок.

Зараз для всіх нас непрості час. Військовий стан, постійні стресові ситуації – все це відкладає відбиток на психологічний стан кожної людини. Працівникам університету потрібна якась «розрядка», а фізичні навантаження, фітнес-вправи чудово для цього підходять. Крім цього, фізичні вправи взагалі покращують стан людини, позитивно впливають на її розвиток та підвищують продуктивність праці.

Адміністрація університету надала приміщення для занять фітнес-студії, профком ЦНТУ займається загальними організаційними питаннями, а вестиме заняття сертифікований тренер, завкафедрою екології, охорони навколишнього середовища та здорового способу життя ЦНТУ Ольга Володимирівна Медведєва. Причому заняття вона проводитиме на волонтерських засадах».

За словами Ольги Медведєвої, проект «Екологічно PRO тіло, красу та здоров’я» розрахований на тих, хто готовий зробити перший крок до здорового способу життя.

Проект складається з декількох етапів. Окрім занять з оздоровчого фітнесу також передбачені міні-лекції та практичні заняття щодо правильного харчування, здорових звичок та інш.

Фітнес-вправи орієнтовані, перш за все, на людей, які ведуть малорухливий спосіб життя. Це вправи для покращення роботи серцево-судинної системи; вправи для здоров’я спини, суглобів, здоров’я всіх відділів хребта тощо.

Заняття відкриті для людей з будь-якою базовою фізичною підготовкою.

Загалом проект «Екологічно PRO тіло, красу та здоров’я» триватиме декілька місяців. Тому, якщо ви навіть пропустили відкриття, ви ще можете долучитися до подальших занять.

Для викладачів та співробітників ЦНТУ заняття з оздоровчого фітнесу та навчання здоровому способу життя є безкоштовними.