«Наш спільний приз!»


23 травня 2023
Центр фінансових знань Національного банку України «ТАЛАН» визнав ЦНТУ найактивнішим закладом вищої освіти під час міжнародної кампанії «Всесвітній тиждень грошей-2023». 22 травня кафедра фінансів, банківської справи та страхування ЦНТУ зібрала в залі Вченої ради студентів, викладачів, банкірів, фінансистів, правоохоронців: учасників заходів GMW-2023, щоб разом відзначити перемогу в конкурсі.

Як повідомлялось раніше, Центр фінансових знань Національного банку України «ТАЛАН» визнав Центральноукраїнський національний технічний університет найактивнішим закладом вищої освіти під час міжнародної кампанії з фінансової обізнаності «Всесвітній тиждень грошей-2023». 22 травня кафедра фінансів, банківської справи та страхування ЦНТУ зібрала в залі Вченої ради студентів, викладачів, банкірів, фінансистів, правоохоронців: учасників заходів GMW-2023, щоб разом відзначити перемогу в конкурсі.

«Всесвітній тиждень грошей» у нас в університеті тривав майже місяць, тому що стільки заходів, лекцій в один тиждень не вкладались, настільки організатори завзято підійшли до цієї справи, – говорить ректор ЦНТУ Володимир Кропівний. – Раніше проведенню в нашому університеті заходів «Всесвітнього тижня грошей» завадили карантин, початок великої війни, за ці роки накопичились ідеї, думки, як зробити цікавий захід, тому цього року ми сконцентрувалися й провели «Всесвітній тиждень грошей» досить потужно. Думаю, нам вдалося реалізувати всі ідеї й університет провів успішну кампанію. Наші студенти, викладачі мали можливість поспілкуватися з фахівцями-практиками, змогли розширити свої знання, підвищити свій рівень, можливо, знайти нові точки співпраці з банківськими установами. Це дуже корисна справа!»

Кампанія, дійсно, була успішно, оскільки ЦНТУ отримав нагороду як найактивніший заклад вищої освіти України на «Всесвітньому тижні грошей»-2023.

«Ми в жодному разі не тягнемо ковдру на себе й говоримо: цей приз – наша спільна перемога, – зазначає завідувач кафедри фінансів, банківської справи та страхування ЦНТУ Володимир Сибірцев. – Саме тому ми запросили вас сьогодні до університету: подякувати нашим доповідачам, всім нашим колегам за участь в заходах «Всесвітнього тижня грошей» та презентувати нагороду від НБУ».

Вітаючи кафедру фінансів, банківської справи та страхування з перемогою у конкурсі, декан економічного факультету ЦНТУ Наталія Шалімова подякувала банківським, фінансовим установам, компаніям, установам та організаціям (стейкхолдерам-партнерам кафедри), які зробили можливим проведення численних заходів «Всесвітнього тижня грошей» в нашому університеті.

«Без вашої підтримки не було б настільки цікавих здобувачам освіти заходів, – говорить Наталія Шалімова. – Ми вдячні вам за підтримку кафедри, факультету, університету. Для нас важливо чути ваші відгуки, нам важливо розуміти, яким ви бачите навчання студентів в університеті, якими ви хочете бачити наших випускників. Ми завжди відкриті до пропозицій, готові долучатися до ваших заходів й запрошуємо вас брати участь в заходах ЦНТУ».

Як розповів керуючий центральним відділенням ПАТ «МТБ БАНК» у Кропивницькому Сергій Недогода, його вразили здібності студентів, педагогів кафедри фінансів, банківської справи та страхування, економічного факультету та керівників університету організувати таку кількість заходів протягом доволі обмеженого проміжку часу.

«Коли мені зателефонували, сказали, що в університеті проводитимуть дещо нове й запитали, чи не хотів би я виступити перед студентами, я відгукнувся, тому що побачив, наскільки сильно керівництво університету та кафедри зацікавлені зробити щось корисне для студентів. Не дарма ми всі разом отримали цей приз» – зауважив Сергій Недогода.

Підготував Олександр Виноградов