Представників ЦНТУ запрошують до навчальної програми «Online Mentor»


27 червня 2023
Міністерство освіти і науки України пропонує представникам закладів освіти долучитися до навчального проекту «Online Mentor Science&Business», розробленого МОН у партнерстві з Українським фондом стартапів.

Міністерство освіти і науки України пропонує представникам закладів освіти долучитися до навчального проекту «Online Mentor Science&Business», розробленого МОН у партнерстві з Українським фондом стартапів.

«Online Mentor» - це структурована програма, призначена для відпрацювання нової ідеї та підготовки її до акселерації. Вона включає лекції, навчальні матеріали та практичні завдання, які можна виконувати у будь-який зручний час. Експрес-курс допомагає структурувати ідею та вийти на рівень Pre-Acceleration stage, зробити перші кроки від Idea-Stage.

Цифровий інструмент буде корисний для науковців та стартаперів з інноваційними рішеннями, технологічними продуктами, модернізованими послугами або бізнес-моделями, які мають рішення наукового характеру та прагнуть набути нового досвіду, знань та навичок у провідних сферах діяльності стартапів для комерціалізації напрацювань.

Минулого року близько 140 учасників долучилися до інноваційного інструменту та отримали сертифікати про успішне проходження навчання. Оскільки бажаючих

– познайомитися зі стартап-екосистемою України,

– навчитися тонкощам створення та ведення інноваційного бізнесу,

– дізнатися про можливості для комерціалізації інноваційних ідей/наукоємних рішень,

– підготуватися до участі в майбутніх івентах, конкурсах для залучення фінансування, пошуку інвесторів та розвитку стартапу значно більше, Міністерство освіти і науки України та Український фонд стартапів відкривають доступ до знань стосовно створення та розвитку стартапу.

Партнером проекту є Український національний офіс інтелектуальної власності та інновацій. Тому на учасників також чекає освітній матеріал щодо охорони інтелектуальної власності, практичні поради щодо успішної комерціалізації об’єктів права інтелектуальної власності та успішного інноваційного менеджменту.

Для отримання доступу до телеграм-каналу із навчальною програмою необхідно зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSepIKhpUmo_0NQ1wPZBk7HlUqDkgRDiQj6Qv46jqHUuuAXx_A/viewform?pli=1