Мітап професійного розвитку й удосконалення викладацької майстерності
![](/cache/news/48/ua1918.post.webp?1710678366)
Відбувся черговий, вже традиційний для викладачів дисциплін освітньо-професійних програм «Комп’ютерні науки», «Кібербезпека», «Комп’ютерна інженерія» і «Програмування та кіберзахист інфокомунікацій» (кафедра кібербезпеки та програмного забезпечення), захід з професійного розвитку й удосконалення викладацької майстерності, який провів провідний інженер-програміст «EPAM Ukraine» Роман ТКАЧУК.
![](/cache/news/design/69/207.post.webp?1710678384)
Цього разу професіонал-практик поділився досвідом впровадження у освітній процес тонких клієнтів. Презентувавши методику викладання з використанням означеного технологічного рішення і програмно-технічні засоби, спікер обґрунтував підвищення ефективності навчального процесу, зростання зацікавленості студентів до практики, реалізованої на основі запропонованих програмно-технічних засобів.
![](/cache/news/design/b1/209.post.webp?1710678438)
У дискусійній частині мітапу викладачі разом із представником ІТ-компанії обговорили можливості й перспективи впровадження запропонованої методики викладання з використанням Thin Client в компонентах (дисциплінах) освітньо-професійних програмам «Комп’ютерні науки», «Кібербезпека», «Комп’ютерна інженерія», «Програмування та кіберзахист інфокомунікацій».