На кафедрі КбПЗ за участі роботодавців: компаній Kinect.PRO, Onix-Systems, відбувся форум Soft Skills Kropyvnytskyi 2017
![](/cache/news/60/ua2209.post.webp?1711004425)
24 жовтня 2017р. відбувся перший форум Soft Skills Kropyvnytskyi 2017 на базі кафедри кібербезпеки та програмного забезпечення ЦНТУ. Де спікери допомогли зняти «рожеві окуляри» тим, хто ще й досі думав, що володіти Soft Skills – це не так важливо, як мати основні навики (Hard Skills) IT – спеціаліста, закріпили навики роботи в команді настільною грою GetKanban v.4.
В цьому допомогли: завідувач кафедри іноземних мов ЦНТУ Миценко Валерій Іванович, власник компанії Kinect.PRO Пінчук Антон, головний операційний директор Onix-Systems, LLC Дурач Дмитро та студенти кафедри КбПЗ: Клименко Богдан, Пфо Ольга, Юхимчак Олександр, Лазарев Андрій. Дякуємо учасникам за участь та підтримку. Окрема вдячність IT-школі NewGeneration за надану можливість пограти в GetKanban v.4.