Прокачування психологічної витримки, управління часом і групи підтримки
Резилентність або «психологічна пружність» – це здатність людини витримувати складні життєві події та відновлюватись після труднощів і стресів. З чого складається резилентність, як розвинути в собі цю навичку – студентів та викладачів нашого університету навчали на ознайомчому тренінгу, проведеному вчора очільником Соціально-психологічної служби ЦНТУ, психологом Світланою Бойко.
Тренінг під назвою «Збереження резилентності» проходив одночасно в онлайн та офлайн режимах на базі кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності Центральноукраїнського національного технічного університету.
Психологічна резилентність людини: здатність впоратись зі складними життєвими подіями, здатність відновлюватись після труднощів, стресів, хвилювань (у тому числі, – приємних хвилювань) допомагає нам витримувати життєві негаразди й продовжувати виконувати свої завдання, – розповідає психолог ЦНТУ Світлана Бойко. Резилентність людини може змінюватись в процесі її життя, тому цю навичку, важливу навичку, можна «прокачати». Як саме розвинути власну психологічну пружність, Світлана Бойко розповіла учасникам ознайомчо-навчального тренінгу «Збереження резилентності».
Крім цього, під час тренінгу було проведено опитування здобувачів освіти та викладачів про те, що саме з психологічної підтримки їм сьогодні потрібно? Найбільший інтерес викликали наступні три напрями роботи:
– навчання тайм-менеджменту;
– організація груп підтримки при стресах і тривожності (окремі групи для студентів і викладачів);
– створення клубу психологічних та енергетичних технік.
В подальшому Соціально-психологічна служба ЦНТУ плануватиме свою діяльність також із урахуванням зазначених напрямків.