ЦНТУ допомагає місцевому бізнесу дізнатись більше про креативність та інновації
Потужна делегація викладачів та студентів Центральноукраїнського національного технічного університету працює сьогодні на форумі «Креативність та інновації в бізнесі», участь в якому також беруть представники державних, обласних і міських органів влади, органів місцевого самоврядування, підприємці та науковці.
Форум «Креативність та інновації в бізнесі» відбувається в рамках програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація малого і середнього підприємництва». Для втілення даної програми громадською організацією «Агенція креативних ідей» і Кропивницькою міською радою було створено Центр підтримки підприємництва «BusinessKrop-HUB». Центральноукраїнський національний технічний університет став одним зі співорганізаторів заходу.
Учасників форму «Креативність та інновації в бізнесі» привітали начальник Кіровоградської обласної військової адміністрації Андрій Райкович, заступник Кропивницького міського голови Олександр Мосін, заступниця директора програми EU4Business Тетяна Аніщук та інш.
Протягом презентаційної платформи форуму «Інновації без меж: перспективи, можливості реалізація» (модератором платформи виступила доцент кафедри економіки, менеджменту та комерційної діяльності ЦНТУ Ілона Андрощук) учасникам заходу розповідали про сервіси порталів «Дія» і «Дія.Бізнес» для малих і середніх підприємців; про Український фонд стартапів, державну підтримку інноваційної діяльності бізнесу, хмарні технології у сучасному бізнесі; наявні інструменти підтримки МСП в Кропивницькій громаді.
Виконавчий директор компанії RBC Group, що працює у напрямку Business Intelligence, Дмитро Замуренко підготував для слухачів форуму презентацію «Покращення конкурентоспроможності бізнесу за рахунок впровадження сучасних систем бізнес-аналітики, штучного інтелекту та розширеної аналітики».
Нагадаємо, як повідомлялось на сайті ЦНТУ, в травні 2023 року ЦНТУ та RBC Group уклали договір про співпрацю.
Аспірант кафедри автоматизації виробничих процесів Центральноукраїнського національного технічного університету Олександр Шепель представив стартап «Faults Locator» – «Пристрій для миттєвого визначення місця пошкодження лінії електропередач». Даний проект (над яким працювала команда викладачів, аспірантів та здобувачів освіти кафедри автоматизації виробничих процесів ЦНТУ і кафедри електротехнічних систем та енергетичного менеджменту ЦНТУ) виграв два національні конкурси: «Hardware Engineering Hackathon» і відбір на Consumer Electronics Show 2024.
Друга частина форуму «Креативність та інновації в бізнесі» мала формат дискусійної платформи за участі представників бізнесу Кропивницької громади.