Студентів та випускників ЦНТУ запрошують на службу до Національної поліції
26 квітня представники Головного управління національної поліції у Кіровоградській області зустрілися зі студентами Центральноукраїнського національного технічного університету та розповіли про умови найму на роботу в Національній поліції України.
Як зазначив на початку зустрічі перший проректор ЦНТУ Володимир Кропівний, кожного року навесні університет намагається організовувати багато зустрічей студентів із роботодавцями. Причому роботодавцями дуже широкого спектру діяльності: промисловість, сільське господарство, фінансово-банківська сфера, держслужба, Збройні сили України тощо. А сьогодні в гості до університету завітали представники Національної поліції України.
Старший інспектор сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП Кіровоградської області лейтенант Олександр Кравець розповів студентам про актуальні вакансій, конкурсні відбори та вимоги до претендентів. Загалом, вакансії можна поділити на дві групи: середній склад поліції та молодший склад поліції.
Середній склад: слідчі; оперуповноважені; дільничні офіцери; для кожної посади потрібна вища освіта, як мінімум, рівня «бакалавр», для слідчого – обов’язкова юридична вища освіта.
Молодший склад: поліцейські ізолятора тимчасового тримання; поліцейські сектору реагування патрульної поліції; поліцейські із логістики, обліку та зберігання речових доказів і озброєння (для початку достатньо повної загальної середньої освіти).
Для новобранців передбачено спеціальне навчання. Претенденти на службу в лавах Національної поліції проходять шість етапів відбору: комп’ютерне тестування, медичне обстеження, перевірка рівня фізичної підготовки, психологічне тестування, спеціальна перевірка, співбесіда із конкурсної комісією. Зокрема, передбачено тестування загальних навичок конкурсанта – це електронний тест, направлений на оцінку у кандидатів рівня логічних, вербальних та аналітичних здібностей; професійне тестування – це перевірка на знання законодавства.
Від претендентів вимагається знання Конституції України, Закону України «Про Національну поліцію», Закону України «Про запобігання корупції» та кримінально-процесуального законодавства. Знання перевірятимуться під час одного з тестувань при проходженні конкурсу.
Студенти, які зацікавилися відповідними пропозиціями служити в поліції можуть звернутися за додатковими роз’ясненнями до управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області за адресою електронної пошти nabir.police.kg@gmail.com або за телефонами (050) 383 99 96; (067) 523 10 90.
Актуальна інформація про наявні посади розміщена на офіційному порталі «Система набору кадрів Національної поліції України».