Стажування в Канаді: урядова програма Mitacs Globalink Research Internship
Студентів третього курсу українських університетів запрошують до участі в канадській урядовій програмі науково-дослідницьких стажувань. 12-тижневе стажування включає роботу над практичними проектами з професорами канадських університетів, передбачає виплату стипендії та безкоштовне проживання. Прийом заяв на участь до 19 вересня 2018 року. Стажування – травень-вересень 2019 року.
Програма Mitacs Globalink Research Internship – це міжнародна ініціатива для іноземних студентів з Австралії, Бразилії, Китаю, Франції, Індії, Німеччини, Мексики, Саудівської Аравії, Тунісу та України для дослідницького стажування в Канаді. З травня по вересень кожного року, учасники, що пройшли відбір, беруть участь в 12-тижневому дослідницькому стажуванні під керівництвом канадських викладачів університетів з різних наукових дисциплін: від інженерних, технічних і математичних до гуманітарних і соціальних наук.
Програма стажування в даний час доступна в більш ніж 60 університетах Канади (повний список можна переглянути за посиланням у розділі Student Information). Випускники програми Globalink Research Internship, що зацікавлені в поверненні до Канади для навчання в магістратурі, мають право на отримання стипендії Globalink Graduate Fellowship.
Програма включає:
роботу над спільним проектом з професором канадського університету (згідно ваших інтересів, навичок та попереднього досвіду);
переліт Україна-Канада та Канада-Україна;
трансфер з аеропорту до місця вашого проживання;
стипендію на житло, харчування та проживання;
медичне страхування;
зарахування на період стажування до канадського університету;
підтримку студентів-менторів на кампусі канадського університету;
можливість відвідування заходів, воркшопів, семінарів з професійного розвитку;
сертифікат, що підтверджує проходження програми Globalink Research Internship.
Для участі у програмі Globalink Research Internship студенти подають такі документи:
1. Онлайн-заявка на участь у програмі.
2. СV з описом наукових інтересів (шаблон на сайті програми).
3. Лист-рекомендація від професора чи наукового керівника з описом досвіду досліджень та наукових інтересів (інструкція).
4. Виписка з оцінками від університету (підтвердження рівня середнього академічного балу вище 80%).
Важливо!
Екзамен з англійської чи французької мови не потрібний. Рівень володіння мовою визначається професором з Канади під час Skype-інтерв’ю.
Всю детальну інформацію можна знайти на сайті: http://www.mitacsua.org/
Координатор програми: info@mitacsua.org, (096) 285-20-00 Юлія Пелипенко.