Старт сезону відпочинку та оздоровлення 2024 на базі ЦНТУ СОТ «Сосновий гай» м. Світловодськ


Розпочинає свою роботу у 2024 році база відпочинку ЦНТУ «Сосновий гай», що розташована на березі Дніпра у сосновому лісі в місті Світловодську Кіровоградської області.

В 2021 році профком та адміністрація ЦНТУ почали відновлювати базу відпочинку. Якщо порівнювати з попередніми роками та щорічно на базі відпочиває багато працівників університету і коледжу зі своїми родинами. У 2023 році база прийняла на відпочинок та оздоровлення в загальній кількості за сезон відпочинку порядку 500 чоловік. Як буде зараз – прогнозувати складно, проте підготовчі роботи до старту сезону на базі вже розпочаті.

Як повідомив виконуючий обов’язки голови профкому Центральноукраїнського національного технічного університету Дмитро Голуб, станом на 1 травня на базі вже прибрано сухостій, оновлено освітлення у будиночках на енергозберігаючі LED світильники, випрано постільну білизну, замовлено аналіз води свердловини, заключено договори на вивіз твердого побутового сміття, оновлено фарбування спортивного та дитячого майданчиків, зроблено ремонт ще одного будиночку, планується додаткове оновлення м’якого та твердого інвентарю.

Насправді база відпочинку ЦНТУ «Сосновий гай» зачаровує своїми краєвидами та первозданною природою, яких не зустрінеш у місті, а тому відпочинок на свіжому цілющому повітрі, яке дарує хвойний ліс та річка Дніпро, позитивно впливають на психоемоційний та фізичний стан працівників, здобувачів та здоров’я людини в цілому.

На базі «Сосновий гай» додаткового підремонтували харчоблок та перевірили електроприлади. Є можливість користуватися посудом та наявними побутовими електроприладами для самостійного комфортного приготування їжі як для дорослих так і дітей: електроплитка, чайники, мультиварка, мікрохвильова піч.

Також є мангальні зони з необхідним спорядженням де співробітники університету можуть готувати різні страви на природі: шашлик, овочі, рибу, вуху і т.д.

На базі підготували майданчики для спортивних ігор та поповнили запаси спортивного інвентарю: м’ячі для баскетболу, волейболу, футболу, набори для бадмінтону, тенісний стіл та знаряддя до нього.

Транспортне сполучення між Кропивницьким та Світловодськом функціонує, траса відкрита, автобуси курсують. Тобто, за цими ознаками вже можна планувати собі відпочинок, тим паче що багато працівників мають свій власний автотранспорт.

Ми розуміємо, що коли в країні гаряча фаза війни, люди не думають про святкові заходи, не розраховують на яскраві відпустки. Ніхто й не говорить про масові гуляння з феєрверками на березі Дніпра. Проте навіть просто на два-три дні виїхати із сім’єю за місто, провести пару днів у лісі – буде корисно для зменшення психологічної напруги, оздоровлення дітей.

За словами Дмитра Голуба, минулого року серед представників нашого університету, які відпочивали на базі «Сосновий гай», були дуже популярними тури «вихідного дня».

Профком наразі пропонує путівки до «Соснового гаю» на п’ять днів: 750 грн. Але, як й торік, ви можете розділити свою п’ятиденну путівку (свій п’ятиденний відпочинок), на дві-три частини на власний вибір.

Члени профспілки ЦНТУ можуть отримати компенсацію вартості путівки до 5-ти днів включно. Якщо ви маєте бажання відпочивати на базі «Сосновий гай» не п’ять днів, а N-нну кількість днів – вартість путівки становитиме із розрахунку 150 грн/доба.

База відпочинку ЦНТУ пропонує гостям будиночки різного типу, одночасно на базі може відпочивати 35-40 гостей зі своїми родинами. У вартість путівки також входить комплект постільної білизни та користування різними локаціями бази, що відмічені у рекламному проспекті.

У будиночках створено затишну атмосферу, оновлено м’який інвентар, чисто та охайно.

База має власну скважину та електропідстанцію, а тому цілодобово забезпечена водою та електроенергією. Функціонують літній душ та вбиральні.

Також біля бази є гарний пісочний пляж, який досліджується відповідними фахівцями служб і надано дозвіл для купання, де співробітники університету разом з родинами зможуть оздоровлюватися, приймаючі водні процедури.

Одним з напрямків відпочинку на базі є гарна та комфортна риболовля.

На базі висаджено клумби в українському стилі з квітів багаторічної лаванди та чорнобривців біля будиночків та дитячого майданчику задля створення ще більш приємної атмосфери затишку.

На основі побажань відпочиваючих започатковано гамакову зону відпочинку.

Профком ЦНТУ запрошує викладачів та співробітників, а також студентів навчального закладу на відпочинок на березі Дніпра на базі «Сосновий гай».

Інформацію щодо графіків заїзду, вільні місця тощо можна отримати в профкомі викладачів та співробітників Центральноукраїнського національного технічного університету.