Сільськогосподарське машинобудування


Освітня програма підготовки бакалаврів орієнтована на фахівців для машинобудівної галузі та сільського господарства. Дана спеціальність є однією із провідних і найбільш універсальних з підготовки інженерів у світі. За період навчання студенти отримують знання з конструювання, виробництва, експлуатації, ремонту, обслуговування машин АПК, переробної і харчової галузей, економіки, менеджменту та маркетингу підприємств, комп'ютерної техніки.
Випускники цієї спеціальності працюють на керівних та інженерних посадах великої кількості машинобудівних підприємств, серед яких: "ЛАНДТЕХ", "Технополь", "Фаворит", «Кернел», "Астарта Груп", «Ельворті», "АгроКар", Новагро-Сервіс"  та інші.

В процесі навчання наші студенти здобувають вміння проектувати та розробляти машини і агрегати для машинобудівної галузі та сільського господарства, працювати з сучасною технікою, застосовувати сучасні методи проектування на основі моделювання технічних об’єктів та процесів галузевого машинобудування.
Лабораторії кафедри сільськогосподарського машинобудування оснащені сучасним мультимедійним обладнанням для демонстрації навчального відео, симуляторів, фото матеріалів під час проведення лекцій, виконання практичних і лабораторних занять. Комп’ютерна техніка має ліцензійне програмне забезпечення. В навчальних аудиторіях кафедри встановлено сучасне лабораторне обладнання для проведення експериментальних досліджень.

Працюють програми обмінів для студентів, викладачів і науковців країн Європи – Erasmus+ та обміну студентами між університетами європейського континенту – TEMPUS/TACIS. До складу консорціуму, який реалізовуватиме проект UniClaD, входять університети, установи та організації Литви, Польщі, Австрії, Іспанії, Угорщини, Італії, України, Молдови, Азербайджану. Співробітництво з Державним Аграрним університетом. З підприємствами Німеччини реалізовується програма по проходженню практики на підприємствах та канікулярних стажуваннях. В напрямку вивчення та підвищення рівня володіння іноземними мовами ведеться співпраця з Центрально-Європейським Університетом, м. Скаліца (Словацька республіка) та Державним Mohawk College (Канада). Також студенти проходять практику на місцевих підприємствах, таких як ТОВ "Новагро-Сервіс", ТОВ "АК "Фаворит", ТОВ "АГРО КАР Україна", ТОВ "ГРЕЙСАГРО", "ЛАНДТЕХ", "Технополь", «Кернел», "Астарта Груп", «Ельворті»  та ін.
Родзинка освітньої програми - отримання навичок конструктора машин і обладнання з використанням цифрових технологій проектування, виробництва, дослідження та експлуатації розроблених технічних систем.
Підготовку бакалаврів за спеціальністю «Галузеве машинобудування» здійснює кафедра сільськогосподарського машинобудування. 
Наші контакти: https://sgm.kntu.kr.ua/, (066) 77-07-483



Вступ 2024