Центр підготовки фахівців для зарубіжних країн 

Ректор Центральноукраїнського національного технічного університету, Володимир Кропівний

Ректор Центральноукраїнського національного технічного університету, Володимир Кропівний

Шановні наші студенти та майбутні студенти!

Центральноукраїнський національний технічний університет має всі умови для того, щоб студенти у повному обсязі завершили навчальний рік. Зараз студенти успішно склали кваліфікаційні іспити, і університет розпочав працювати над вступною кампанією 2024-2025 року. Університету вдалося частково перевести освітній процес в онлайн-режим. З 1 вересня 2024 року освітній процес включає онлайн та офлайн навчання.

Детальну інформацію про порядок навчання ви можете отримати у Центрі підготовки фахівців для зарубіжних країн (пошта: admission@kntu.kr.ua).

Підготовка кадрів із числа іноземних громадян розпочалась у Центральноукраїнському національному технічному університеті в 1978 році. За цей час фахові знання отримали понад 1000 магістрів та бакалаврів, 16 випусників-іноземців закінчили аспірантуру та успішно захистили кандидатські дисертації, отримавши дипломи докторів філософії (PhD). Більшість із них займаються викладацькою та науковою діяльністю в університетах різних країн. Серед випускників ЦНТУ є також бізнесмени і банкіри, міністри і мери міст, дипломати і генерали.

Навчальний процес проводиться за програмами, які відповідають сучасним світовим стандартам. До послуг студентів – бібліотека, читальний зал, найсучасніші комп’ютерні класи, спортивні майданчики. Серед іноземних студентів регулярно проводяться спортивні змагання, зустрічі, конкурси, інтернаціональні фестивалі.

Якість підготовки фахівців засвідчує кількість країн, громадяни яких обрали для навчання ЦНТУ. За роки існування університету в його стінах навчались іноземці з 65 країн світу. Нині в університеті навчаються студенти й аспіранти з Європи, Африки та Азії.

Відомий фінансово-політичний журнал «Forbes Україна» включив ЦНТУ до переліку 15 найкращих університетів країни за кількістю підготовлених ними керівних кадрів - топ-менеджерів.

Більшість іноземних студентів, закінчуючи навчання, стверджують, що Україна стала для них другою батьківщиною, а досвід підготовки іноземців Центральноукраїнським національним технічним університетом є запорукою високого рівня підготовки фахівців для зарубіжних країн

Потужний науково-технічний потенціал, славні традиції, велика історія і зручне географічне положення роблять ЦНТУ одним із кращих вузів України для отримання вищої освіти іноземними громадянами.

Щиро запрошуємо на навчання до Центральноукраїнського національного технічного університету!

Освітні підрозділи

Основні підрозділи