Сільськогосподарське машинобудування


Магістрів з галузевого машинобудування готуємо до виконання професійної роботи на інженерних та керівних посадах підприємств, науково-дослідних установ машинобудівної та аграрної галузей (конструктор, механік, головний інженер, науковий співробітник, керівник підроздіту тощо). Крім того, магістр з галузевого машинобудування може працювати на викладацьких і керівних посадах професійно-технічних і вищих навчальних закладів, в структурах організацій Міністерств промисловї політики, АПК та органів державної влади.

Лабораторії випускової кафедри сільськогосподарського машинобудування оснащені сучасним мультимедійним обладнанням для демонстрації навчального відео, фото матеріалів, симуляторів під час проведення лекцій. Виконання практичних занять, у тому числі 3-D моделювання, проводиться з використанням комп’ютерної техніки з ліцензійним програмним забезпеченням, в аудиторіях кафедри встановлено лабораторне обладнання для проведення експериментальних досліджень.

Студенти здобувають вміння створювати, удосконалювати та застосовувати кількісні математичні, наукові й технічні методи та комп'ютерні програмні засоби, використовувати системні підходи для розв'язування інженерних задач галузевого машинобудування, створювати нову техніку і технології в галузі механічної інженерії, здатність до науково-педагогічної діяльності в закладах вищої та фахової передвищої освіти та виконання науково-практичних та прикладних досліджень в машинобудівній галузі.
Для проведення експериментальних досліджень використовуються лабораторні установки ґрунтообробної, посівної, зерноочисної, кормоприготувальної та іншої сільськогосподарської техніки.

Працюють програми обмінів для студентів, викладачів і науковців країн Європи – Erasmus+ та обміну студентами між університетами європейського континенту – TEMPUS/TACIS. До складу консорціуму, який реалізовуватиме проект UniClaD, входять університети, установи та організації Литви, Польщі, Австрії, Іспанії, Угорщини, Італії, України, Молдови, Азербайджану. Співробітництво з Державним Аграрним університетом. З підприємствами Німеччини реалізовується програма по проходженню практики на підприємствах та канікулярних стажуваннях. В напрямку вивчення та підвищення рівня володіння іноземними мовами ведеться співпраця з Центрально-Європейським Університетом, м. Скаліца (Словацька республіка) та Державним Mohawk College (Канада). Також студенти проходять практику на місцевих підприємствах, таких як ТОВ "Новагро-Сервіс", ТОВ "АК "Фаворит", ТОВ "АГРО КАР Україна", ТОВ "ГРЕЙСАГРО", "ЛАНДТЕХ", "Технополь", «Кернел», "Астарта Груп", «Ельворті»  та ін.

Родзинка освітньої програми - отримання знань і вмінь інженера-конструктора та навичок дослідника-випробовувача машин і обладнання з використанням сучасних технологій виробництва, дослідження та експлуатації розроблених технічних систем.
Підготовку бакалаврів за спеціальністю «Галузеве машинобудування» здійснює кафедра сільськогосподарського машинобудування. 
Наші контакти: https://sgm.kntu.kr.ua/, (066) 77-07-483




Вступ 2024