СOMPLIANCE LEADERSHIP FORUM 2025


28 квітня 2025
25 квітня 2025 року декан економічного факультету Наталія Шалімова разом з представниками Hochschule Wismar Алі Арнаутом, професором ділового адміністрування, керівником програми International Management, та Анною Фоменко, викладачкою, науковим співробітником прийняла участь в СOMPLIANCE LEADERSHIP FORUM 2025, який був організований CEO Business-Format Group та відбувся в м. Києві, Ramada Encore Kyiv.

В рамках форуму були організовані такі сесії:

VISION-СЕСІЯ: Future-Ready Compliance Leader. Як управляти майбутнім та контролювати сьогодення?

ФОКУС-ТЕМА: Уроки лідерства – «Об'єднані цінностями»

CASE-СЕСІЯ: Інновації у комплаєнсі: як технології змінюють правила гри

SPECIAL PRESENTATION: Роль Compliance для бізнесу – Win-Win Strategy

РИЗИК-СЕСІЯ: Комплаєнс-контроль та стратегії управління ризиками

 

Протягом цілого дня учасники Форуму мали змогу:

✔️Почути лідерів комплаєнс-напрямку великих компаній.

✔️Обговорити глобальні стандарти, антикорупційні практики, інновації у комплаєнсі, управління ризиками та кібербезпеку

  • Познайомитись з новими розробками лідерів інформаційних продуктів в сфері аналізу діяльності партнерів,
  • Долучитися до нетворкінгу з експертами, представниками держустанов, банківського сектору та міжнародних організацій, членами UNIC (Всеукраїнська мережа доброчесності та комплаєнсу), яка виступили партнером форуму.

 

Особливу фокус-тему "УРОКИ ЛІДЕРСТВА – ОБ’ЄДНАНІ ЦІННОСТЯМИ" провели Prof. Dr. Ali Arnaout та Dr. Anna Fomenko, під час якої  були висвітлені такі питання, як лідерство у сфері комплаєнсу, цінності як основа довгострокового успіху, навички майбутніх лідерів. Окрема увага була приділена презентації мети та напрямків проєкту «Впровадження європейського підходу комплаєнс-менеджменту у вищій освіті України» EUComplianceM4UA (ERASMUS-EDU-2024-CBHE).

 

Проєкт викликав зацікавленість серед учасників, адже одним із напрямків проєкту є розробка мікросертифікаційної програми саме для представників бізнесу.

 

З повним записом форуму можна ознайомитись на каналі Youtube: https://www.youtube.com/live/FrqKg9d7d9E

 

*Проєкт фінансується Європейським Союзом. Висловлені думки та погляди є лише особистими думками авторів і не обов’язково відображають позицію Європейського Союзу чи Виконавчого агентства з освіти та культури ЄС (EACEA). Європейський Союз та EACEA не несуть відповідальності за ці погляди.