Українським науковцям відкрито доступ до провідних наукових ресурсів світу
Ключові видавництва наукової літератури в рамках проекту Research4Life підтримали наукову спільноту України в умовах повномасштабної військової агресії росії та надали науковцям й вченим з України безкоштовний доступ до ресурсів Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та інших. Оформити доступ до ресурсів допоможе бібліотека ЦНТУ.
Research4Life – спільний проект Всесвітньої організації охорони здоров’я, Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН, Програми ООН із навколишнього середовища, Всесвітньої організації інтелектуальної власності, Міжнародної організації праці, Корнельського й Єльського університетів, а також Міжнародної асоціації науково-технічних і медичних видавців.
В межах платформи Research4Life забезпечується доступ до більш, ніж 154 тисяч наукових журналів та книг від понад 200 видавців з усього світу.
Платформа складається з п’яти колекцій літератури:
Hinari (дослідження в галузі біології та медицини);
AGORA (дослідження в галузі сільського господарства);
OARE (дослідження навколишнього середовища);
ARDI (доступ до науково-технічної інформації);
GOALI (дослідження в галузі права та соціальних наук).
Після реєстрації Центральноукраїнського національного технічного університету на платформі Research4Life усі співробітники нашого навчального закладу мають змогу отримати доступ до вмісту платформи. За інформацією щодо авторизації на платформі та створення персонального облікового запису звертайтеся до бібліотеки ЦНТУ library@kntu.kr.ua
За інформацією бібліотеки ЦНТУ