Магістр зі спеціальності 241 « Готельно-ресторанна справа» є придатним для працевлаштування на підприємствах готельно-ресторанного бізнесу, в закладах освіти, що здійснюють підготовку відповідних кадрів, а також є здатним до управління власним готельно-ресторанним бізнесом. Основні посади, на яких може працювати магістр з готельно-ресторанної справи: керівник виробничих підрозділів у закладах ресторанного господарства, готелях та інших місцях розміщення, керівник малих підприємств-готелів та закладів ресторанного господарства, менеджер (управитель) в готелях та інших місцях розміщення, менеджер (управитель) в закладах ресторанного господарства; менеджер (управитель) в кафе, барах, їдальнях, менеджер (управитель) на підприємствах, які готують та постачають готові страви.
Після закінчення навчання магістр набуває вміння: застосовувати науковий, аналітичний, методичний інструментарій, використовувати міждисциплінарні дослідження аналізу стану розвитку глобальних та локальних ринків готельних та ресторанних послуг для розв’язання складних задач розвитку готельного і ресторанного бізнесу, систематизувати та синтезувати інформацію для врахування крос-культурних особливостей функціонування суб’єктів готельного та ресторанного бізнесу, планувати та здійснювати ресурсне забезпечення діяльності суб’єктів готельного і ресторанного бізнесу, створювати і впроваджувати продуктові, сервісні, організаційні, соціальні, управлінські, інфраструктурні, маркетингові інновації у господарську діяльність суб’єктів готельного та ресторанного бізнесу, забезпечувати ефективну сервісну, комерційну, виробничу, маркетингову, економічну діяльність суб’єктів готельного та ресторанного бізнесу, координувати та регулювати взаємовідносини з партнерами та споживачами, займатись підприємницької діяльності, розробляти антикризові програми корпорацій, готельних та ресторанних мереж, суб’єктів готельного та ресторанного бізнесу, знати як забезпечувати якість обслуговування споживачів готельних та ресторанних послуг, застосовувати принципи соціальної відповідальності в діяльності суб’єктів готельного та ресторанного бізнесу, самостійного опановувати нові знання, використовувати інноваційні технологій у сфері готельного та ресторанного бізнесу, інтегрувати знання та розв’язувати складні задачі готельно-ресторанної справи у мультидисциплінарних контекстах, у нових або незнайомих середовищах за наявності неповної або обмеженої інформації, бути здатним до ефективного управління готельно-ресторанним бізнесом в умовах невизначеності.
Матеріально-технічна база навчальної лаборатopiï готельно-ресторанної справи включає аудиторії (кімнати), облаштовані для проведення практичних та лабораторних занять, семінарів, тренінгів, круглих столів, майстер-класів тощо. Навчальна лабораторія готельно-ресторанної справи на окремі локації: ресторанного обслуговування, технлогії приготування і готельного обслугвування. Приміщення забезпечені сучасним комп’ютерним та мультимедійним обладнанням. У навчальному процесі використовуються комп’ютерні класи зі спеціалізованими пакетами прикладних програм кафедри економіки, підприємництва та готельно-ресторанної справи, а також інших кафедр університету.
Практичні заняття проходять на базах ресторанів, готелів та баз відпочинку нашого міста, держави та закордоном.
Наші партнери:готелі «Reikartz Кропивницький», «Марія», «Скіфія», готельно-ресторанний комплекс «Козацька Застава»; кафе та ресторани: «Східний куток», «Ваніль», «Прага», «Твоя Варенична», «Піца 32 см», «Пекоріні», «Козацька Застава», «Гаштет», «Рейкордс», «Дві кави».
Підготовка майбутніх фахівців передбачає оволодіння професійними знаннями з економіки, технології та організації готельного та ресторанного господарства, інформаційних технологій в готельно-ресторанній справі, опанування іноземних мов та інших дисциплін. Упродовж усього навчального процесу здійснюється ефективне поєднання теорії і практики. Основний акцент при навчанні робиться на практичних аспектах готельно-ресторанного бізнесу (на реальних прикладах діючих закладів нашого міста, держави та закордоном (Німеччина, Польша)). Щотижня студенти мають змогу відточувати свої практичні навички, набуваючи фахового досвіду в ресторанних і готельних закладах міста. Заняття ведуть професіонали-практики, фахівці з ресторанного консалтингу, готельного бізнесу та туризму. Реалізовано сучасний підхід до навчального процесу. Програма орієнтована на підготовку фахівців готельно-ресторанного бізнесу, здатних впроваджувати еко-френдлі технології в галузі. Підготовка фахівців готельно-ресторанного бізнесу проводиться з вивченням технологій штучного інтелекту і використання чат-ботів.
Магістрів з готельно-ресторанної справи готує кафедра економіки, підприємництва та готельно-ресторанної справи.
Наші контакти: http://https://ekonomika.kntu.kr.ua/, (095) 717-49-09