Розширені засідання науково-методичних комісій ІТ-спеціальностей ЦНТУ
![](/cache/news/4a/ua2446.post.webp?1717653403)
30 травня відбулися засідання МНК за спеціальностями 122 «Комп’ютерні науки», 123 «Комп’ютерні інженерія» та 125 «Кібербезпека та захист інформації» за участі голови студентської ради ЦНТУ Валерії Євладенко, голови студентської ради механіко-технологічного факультету Анни Мельник та голови профкому студентів ЦНТУ Євгена Шаповала.
На спільному засіданні трьох НМК ІТ-спеціальностей ЦНТУ заслухано доповіді гарантів ОП про підсумки перегляду освітніх програм у 2023/2024 н.р., на підставі яких спільно з представниками студентського самоврядування прийняті рішення про схвалення проекту бакалаврської ОПП «Кібербезпека та захист інформації» (на початку квітня був оприлюднений на офіційному вебсайті ЦНТУ https://kbpz.kntu.kr.ua/news/2356 та у квітні-травні 2024 року пройшов громадське обговорення), а також продовження реалізації у чинній редакції (без змін) бакалаврських і магістерських ОПП «Комп’ютерні науки», «Комп’ютерні інженерія».